Faaliyet Alanları


Jerse Örme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin ana faaliyet alanı fantazi yuvarlak örme kumaşların ve bu kumaşlarda kullanılan ipliklerin üretimidir. Değişik çapta, incelikte ve kabiliyete sahip örme makinelerimiz ile çeşitli özelliklerdeki kumaşların üretimini gerçekleştirmekteyiz. İplik üretimimiz elyaf çekimiyle başlar. Kumaş üretimimiz ise kumaş apre işlemlerinin uygulanması ile sonlanır. İmalat aşamalarının bünyemizde yer almasından dolayı ürünlerimizin niteliklerini sürekli kontrol etmekte, üretimimizi yüksek verimlilik ve kalite seviyelerinde gerçekleştirmekteyiz.


Makine

Ticari anlayışımız müşteriyle beraber büyümek ve pazardaki başarılara bir arada imza atmaktır. Hizmet ilkemiz, doğabilecek bütün sorunlarda müşterilerimizin yanında olmak ve sorunlarına ortak olmaktır. Müşterilerimizin maliyet ve farklılaşma politikalarını, pazardaki rekabet şartlarını göz önünde bulunduran tecrübeli teknik kadromuz ile desteklemekteyiz. Değişik ülkelere yaptığımız ihracatlar ile dünya modasının ilerleyişini sürekli takip etmekte, teknolojinin gelişimini takip eden tecrübeli teknik ekibimiz ile kaynaklarımızın büyük bir bölümünü yeni ürünlerin geliştirilmesi için kullanmaktayız.


Amacımız, pazara kazandırılması amaçlanan yeni fikirlerin ve modellerin geliştirilmesi ve üretilmesi aşamasında müşterilerimizle beraber çalışmak ve kumaş yenilikleri konusunda sorumluluğun önce bizde olduğunu bilerek atılımlara öncü olmaktır. Sürekli değişen pazar koşulları içinde taleplere hızlı cevap verebilen ve değişimlere çabuk uyum sağlayabilen bir firma olarak, müşterilerimizle olan işbirliğinin, doğru atılımları tayin ettiği sağlıklı bir ticaretin temeli olduğuna inanmaktayız.


Ürünlerimiz bitmiş kumaş veya hazır giyim haline getirilmiş olarak ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Rusya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, Yunanistan, Romanya ve Polonya gibi ülkelere ihraç edilmiştir.